Escape room

Jest to forma aktywnego spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną, ale nie tylko. To idealne miejsce na organizację integracji firmowej, urodzin. W ten nietypowy sposób można zacząć również wieczór kawalerski lub panieński. Najważniejsza jest chęć działania i współpracy.

Przygotowaliśmy trzy pokoje, tak aby każdy mógł znaleźć coś idealnie dla siebie. Każdy konkretny pokój to zupełnie inna forma zabawy. Staraliśmy się, aby pokoje były oryginalne i stawiały wyzwania do samego końca gry. Pokoje mają różne stopnie rudności, jako jedyni w Starogardzie posiadamy pokój przygotowany dla dzieci!

Escap room jest rodzajem logicznej gry zespołowej, w której wraz ze swoją drużyną w ciągu 60 minut musisz opuścić zamknięty pokój pełen zagadek i łamigłówek. Wraz z upływem każdej minuty rośnie poziom adrenaliny. Podczas gry uczestnicy muszą rozwiązywać zadania oraz znajdować poukrywane wskazówki i przedmioty. Pokoje są tak skonstruowane, że kolejne etapy gry są dostępne dopiero po odkryciu odpowiedniego kodu, klucza lub szyfru. Przez cały czas gry obserwuje Was mistrz gry, który w razie potrzeby udzieli podpowiedzi.

Spróbuj własnych sił i sprawdź czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki i wydostać zanim czas upłynie.