Cennik dla szkół i grup

PRZYKŁADOWE PAKIETY DLA ORGANIZATORÓW wycieczek szkolnych, kolonii, półkolonii, zimowisk.

Młodzież dzięki takim zajęciom będzie mogła  poprawić swoją sprawność fizyczną, doznać zdrowej rywalizacji, a także poznać nowe dyscypliny sportowe.

PAKIET CZAS TRWANIA CENA 1/OS OPIS
1. KRĘGLE + LASEROWY PAINTBALL 2 godz. 25 zł Uczestnicy przez dwie godziny grają w kręgle, w czasie gry grupkami przechodzą na laser. Po grze na arenie laserowego paintballa wracają na kręgle  i kontynuują grę.
2. KRĘGLE + ESCAPE ROOM 2 godz. 25zł Godzina gry w kręgle, godzina na rozwiązanie zagadek escape roomu.
3. KRĘGLE + LASERY                             + BILARD + BANG! 3 godz. 30 zł Godzina gry w kręgle, 1 wejście na arenę laserowego paintballa, godzina gry w bilard, 30minut gry w BANG! z drobnymi nagrodami.
4. KRĘGLE + LASERY                             + PIZZA 2 godz. 30 zł Godzina gry w kręgle, 1 wejście na arenę laserowego paintballa, pizza podana do stolików (1xgigant na każde 4 osoby)
5. LASERY + PIZZA 1,5 godz. 38 zł Uczestnicy zaczynają od wejścia na arenę laserowego paintballa, następnie przechodzą na przygotowane indywidualne stanowiska do przygotowania pizzy. Każdy uczestnik ma własną stolnicę, wałek, fartuszek, a po wypieczeniu pizzy otrzymuje też dyplom. Po przygotowaniu i konsumpcji uczestnicy jeszcze raz wchodzą na arenę laserowego paintballa.
6. KRĘGLE + LASERY

+ ESCAPE ROOM

3 godz. 40 zł Uczestnicy zaczynają od kręgli, w czasie gry grupkami przechodzą na laserowy paintball. Po grze na arenie laserowego paintballa wracają na kręgle i kontynuują grę. Po dwóch godzinach uczestnicy przechodzą do escape roomu. Po wyjściu z pokoju zapraszamy uczestników na szklaneczkę lemoniady.
7. PAKIET TOTAL

(dla grup jednorazowo powyżej 80 os)

5 godz. 30 zł Pakiet zawiera wszystkie atrakcje centrum rozrywki. Kręgle, lasery, escape room, pizza, bilardy, bingo, quiz. Opiekę naszych pracowników, pełen instruktarz, rozgrzewkę. Zapewniamy cały dzień pełen wrażeń.

INFORMACJE DODATKOWE:     

Pakiety dostępne po wcześniejszej rezerwacji.

Pakiety obowiązują od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świat, w godzinach od 12.00 do 18.00.

Minimalna grupa 14 osób .

Woda dla uczestników GRATIS .

Kawa dla opiekunów GRATIS.