Arena laserowego paintballa

Laser tag, czyli laserowy paintball jest pasjonującą grą dla każdej grupy wiekowej (minimalny wiek uczestnika 7 lat, minimalny wzrost uczestnika – 120 cm). Lasery to doskonałe połączenie wspaniałej zabawy i odpoczynku z wzmożoną aktywnością fizyczną. Dla klientów indywidualnych, rodzin, grup znajomych, szkół, firm, dla każdego, kto chce przeżyć ekstremalną przygodę, zabić nudę, pokonać stres, a może odkryć nową pasję.

Rozgrywki Laser tag toczą się na specjalnie przygotowanej arenie o powierzchni ponad 300m2 – labirynt pełen grozy. Nasze pole bitwy pełne jest korytarzy, metalowych beczek, lamp UV oraz fluorescencyjnych graffiti. Specjalna muzyka, która wprowadza uczestników w stan podekscytowania i urozmaica zabawę, efekty świetlne, tajemniczy półmrok pełen specjalnie wytworzonej, gęstej mgły tworzą niepowtarzalny klimat gier komputerowych takich jak np. Call of Duty czy Battlefield.

Laserowy paintball to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Do zalet tego systemu, w porównaniu do klasycznej wersji jest zastąpienie kulek z farbą wiązką całkowicie bezpiecznej dla oka podczerwieni, strzały są zupełnie bezbolesne dlatego również dzieci mogą bawić się na arenie bez ryzyka.

Każdy z graczy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w czujniki, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek i pułapek, gracz, wyposażony w elektroniczną zbroję i pistolet laserowy, może działać sam lub w zespole. Celem jego misji jest zdobycie maksymalnej ilości punktów.

Rodzaje gier:

Gra Każdy na Każdego (Solo – gra bez limitu żyć i amunicji) – to najprostszy wariant proponowany początkującym graczom. Każdy z zawodników walczy na własny rachunek, inny uczestnik gry to wróg. Zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienia w przeciwników. Punktacja gracza decyduje o wygranej. Wariant gry jest proponowany przy mniejszej liczbie uczestników.

Gra Drużynowa (gra bez limitu żyć i amunicji) – uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny, każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy dzięki kolorowi lampek na kamizelkach i karabinach. Zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienia w przeciwników, natomiast za zestrzelenie kogoś ze swojej drużyny naliczane są punkty ujemne. Punktacja zespołu decyduje o wygranej. Wariant gry jest proponowany od 4 osób i więcej.

Deatchmatch (gra z limitem żyć i amunicji) – zawodnicy grają w pojedynkę, każdy zawodnik ma określoną liczbę żyć i amunicji, po ich utracie kończy rozgrywkę. Wygrywa ten kto utrzyma się na Arenie najdłużej i zdobędzie najwięcej punktów. Limitowana ilość żyć i amunicji dostarcza dodatkowej adrenaliny. Limity zostały odpowiednio dobrane by zapewnić graczom możliwie jak najdłuższy czas gry. Scenariusz proponowany dla zaawansowanych graczy.

Niezależnie od scenariusza komputer zlicza wszystkie strzały, a ostateczny wynik każdy zawodnik otrzymuje na wydruku indywidualnej karty rozgrywki, na której znajduje się szczegółowa informacja o przebiegu jego walki, punktacji i ilości trafień. Umożliwia to polepszenie swojej strategii podczas kolejnej gry.

W Polsce rynek laser tag dopiero się rozwija, areny zlokalizowane były dotychczas tylko w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Kraków, od teraz mamy to U SIEBIE, W STAROGARDZIE GDAŃSKIM!

Zapraszamy na rozrywkę na wyższym poziomie! Spróbuj i się przekonaj!