Atrakcje dla dzieci

Wychodząc naprzeciw najmłodszym miłośnikom kucharzenia i pizzy zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty z własnoręcznego przygotowania pizzy. Dzieci mogą rozwijać swoje kulinarne talenty, a w nagrodę za samodzielne wykonanie pizzy otrzymają dyplom Akademii Małego Kucharza.

Każde dziecko otrzymuje jednorazowy fartuszek i kucharski czepek, aby mogło poczuć się jak prawdziwy kuchmistrz. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach czekają na dzieci stolnice, wałki, kulki z ciastem przygotowanym już do wałkowania. Na stole pełno jest kolorowych miseczek ze składnikami do pizzy, które cudownie wyglądają i rewelacyjnie pachną! Najmłodsi pod czujnym okiem animatora przygotowują własnoręcznie pizzę, którą następnie wypiekamy w piecu na oczach dzieci. Pyszna pizza prosto z pieca trafia na stół, do dziecka, które ją wykonało. Pozytywne emocje i moc wrażeń na długo pozostaje w pamięci dzieci.

URODZINKI W AKADEMII MAŁEGO KUCHARZA

Ofertę kierujemy głównie do osób, które szukają urozmaicenia na dziecięce urodzinki, fantastyczna i kreatywna zabawa, niesamowite emocje towarzyszące wałkowaniu ciasta i doborze składników to prawdziwe i satysfakcjonujące wyzwanie dla naszych najmłodszych gości.

Zapraszamy do kontaktu, w sprawie szczegółów.

PODSTAWÓWKA W AKADEMII MAŁEGO KUCHARZA

Akademia Małego Kucharza powstała z myślą o najmłodszych. To niebywała okazja do wspólnego przygotowywania posiłku przez całą przedszkolną grupę. Wychodząc naprzeciw najmłodszym, którym zależy na wszechstronnym rozwoju swoich wychowanków przygotowaliśmy interesujące zajęcia praktyczne. Samodzielne przygotowanie pizzy i uczta z rówieśnikami to przepyszny pomysł na spędzenie dnia! Na zakończenie naszej wspólnej przygody dzieci otrzymują dyplom, fartuszek na pamiątkę.

Zapraszamy do kontaktu, w sprawie szczegółów.