Imprezy firmowe

Laserowy paintball jest alternatywą dla standardowego paintaballa, który jest idealną forma spędzania czasu oraz poprawy morale. To także możliwość lepszego poznania swoich kolegów czy współpracowników. Ta gra jednoczy grupę, dzięki niej ujawniają się liderzy. Arena pozwoli także oderwać się od codziennych problemów, odnaleźć relaks oraz odprężenie.

Zapewniamy dużo emocji i adrenaliny, rewelacyjną integrację dla całej firmy lub poszczególnych działów.

Proponujemy rozgrywkę na arenie laserowego paitball z podziałem na dwie drużyny, przy większych grupach organizujemy zabawę w formie turnieju, dzielimy uczestników na grupy 6-7 osobowe, które będą ze sobą na przemian konkurować. Po każdej grze wyświetla się punktacja danej drużyny i indywidualna każdego zawodnika, wygrywa zespół, który uzyska najlepszy wynik!

Escape room jest świetną formą integracji firmowej. Escap room to zabawa dla drużyny, polegająca na wydostaniu się z pokoju w wyznaczonym czasie. Czy Twojej drużynie uda się opuścić zamknięty pokój pełen zagadek i łamigłówek?

Po zabawia na arenie lub po wydostaniu się z pokoju zagadek zapraszamy do specjalnie przygotowanej Sali VIP Piętro na poczęstunek i biesiadę do późnej nocy. Nie możemy oczywiście zapomnieć o bogatej ofercie alkoholi i napojów, z których nasi barmani przygotują wspaniałe drinki, także bezalkoholowe.

Oferujemy korzystne rabaty dla dużych imprez firmowych. Zapraszamy do kontaktu.